Polityka prywatności

Regulamin sklepu

+48 535 425 100

info@tony.com.pl

53-605 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

Międzynarodowy Turniej Perkusyjny
 
2 kategorie, 3 poziomy trudności,
0 ograniczeń wiekowych!
 
Kategoria 1: etiuda na pad/werbel
 
Nie masz dostępu do zestawu? Czujesz się mocniejszy w technicznych aspektach grania na bębnach? Ta kategoria jest dla Ciebie!
Pobierz nuty oraz podkłady, chwytaj pałki w dłoń i ćwicz!  Pamiętaj aby zagrać dokładnie wszystko co jest zapisane w nutach (akcenty, dynamika, układ rąk). Swoje osiągnięcia nagraj do podkładu w taki sposób, żebyśmy mogli dobrze ocenić technikę i precyzję twojej gry. Gotowe nagranie prześlij nam w formacie mp4 na adres drum@tony.com.pl do 31.12.2021 wraz formularzem zgłoszeniowym.

Kategoria 2: gra na zestawie perkusyjnym!
 
Każdy z poziomów posiada własny autorski podkład, stworzony przez naszego serdecznego przyjaciela i świetnego producenta: Szymona d’ Danisa ( d-prim.com). Wybierz swój poziom i do dzieła! Nie znajdziesz tu żadnych filmów instruktażowych ani nut, ponieważ chcemy usłyszeć w 100% wasze własne interpretacje utworów. Oceniamy wszystko: od techniki, przez muzykalność, po interpretację. Nagrania powinny umożliwić bez problemu ocenę techniki i brzmienia. Pliki w formacie mp4 prześlij na adres drum@tony.com.pl do 31.12.2021 wraz formularzem zgłoszeniowym.

Udział w turnieju jest darmowy!
 
NAGRODY:
 
W każdej kategorii i z każdego poziomu Jury w składzie Wojtek Deręgowski, Tomasz Torres, MichałMaliński, Oskar Podolski, Grzegorz Staniek, Tomasz Garbera, KubaRegulski oraz Michał Lange (przewodniczący Jury) wyłoni po jednym ze zwycięzców (łącznie 6).
Ponadto wybranych zostanie dwóch zwycięzców Grand Prix, po jednym z każdej kategorii (bez podziału na poziom), którzy w jakiś sposób wybiją się na tle pozostałych uczestników. Nie jest powiedziane, że szanse mają tylko osoby w grupach zaawansowanych!
Nagrodami są m.in pady, pałki, lekcje perkusji, zniżki na talerze Impression, dostęp do kursu  https://practiceroom.studio/ale także werbel Sonor Benny Greb (mk1) oraz crash 16” marki Impression z serii Dark
Szczegółową rozpiskę nagród, wymagania techniczne nagrań oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie w regulaminie konkursu, który wraz nutami i podkładami do pobrania, znajduje się na dysku
 
Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 15.01.2022, a ze zwycięzcami skontaktujemy się osobiście.
 
Pytania i zgłoszenia: drum@tony.com.pl
 
Połamania pałek!
Imię & Nazwisko
Kategoria
Poziom trudności
Formularz zgłoszeniowy*
Twój film (link)**
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

* Wypełniony i podpisany formularz**Link do Twojego filmu, umieszczonego na przykład  na YouTube lub innej platformie

pobierz formularz

ENG

dostęp do materiałów