Przyjdź jeśli

- już uczysz się języka i chcesz wypróbować nową metodę
- chcesz odświeżyć swoje zdolności językowe
- chcesz zacząć swoją przygodę z językiem obcym
- rozumiesz, ale nie masz swobody w mówieniu/komunikacji

Ten moment jest idealnym na rozpoczęcie nowej ścieżkę samodoskonalenia!

angielski / hiszpański / model mieszany

*W przypadku skrzynek pocztowych na o2.pl oraz wp.pl zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub podania innego adresu (maile nie docierają do nadawcy)

Zapisz się na lekcję*:

30 min / online lub stacjonarnie / - 90 zł
55 min / online lub stacjonarnie / - 170 zł

Imię&Nazwisko

Wiek

Twój e-mail:

Telefon kontaktowy

Rodzaj zajęć

30 min /online/

30 min /stacjonarnie/

55 min /online/

55 min /stacjonarnie/

Preferowane terminy
(podaj dni tygodnia & godziny)

Treść wiadomości:

Zapisz się na newsletter

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Odblokuj potencjał nauki przy pomocy muzyki!

Badania pokazują, że nauka nowego języka, opanowanie nowych słów i zwrotów stymuluje wzrost nowych połączeń neuronalnych, wzmacniając substancję szarą w hipokampie. To prowadzi do poprawy funkcji poznawczych, wzrostu pewności siebie i lepszych umiejętności komunikacyjnych, w ostatecznym rozrachunku wzbogaca jakość życia.

Ale dlaczego by się na tym zatrzymywać? Jeśli masz trudności z zapamiętaniem czegoś, spróbuj zaśpiewać! Wprowadzenie muzyki do procesu nauki potęguje efekty. Rytmiczne uderzenia synchronizują półkule mózgowe, zwiększając moc przetwarzania danych. Co więcej, muzyka wywołuje emocje, które odgrywają kluczową rolę w procesie nauki.
Wybierz muzykę, która rezonuje z Tobą, dostosowaną do Twoich preferencji i potrzeb. Korzystając z ulubionych melodii, wykorzystujesz bogactwo skojarzeń i pozytywnych postaw, zapewniając trwałe efekty nauki.

Przyjmij harmonijną fuzję muzyki i nauki już dziś, i odblokuj swój pełny potencjał!

Katarzyna Serafin

 

Ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Nysie, w klasie skrzypiec oraz śpiewu. Współtworzyła zespół artystyczny pod opieką Janusza Toczka, który współpracował z Nyskim Domem Kultury. Wspólnie zrealizowali wiele wydarzeń kulturalnych, koncertów i spektakli muzycznych na poziomie lokalnym oraz krajowym.
Doświadczenie pedagogiczne zdobywała jako instruktorka zajęć wokalno-aktorskich dla młodzieży, trenerka i wychowawczyni podczas obozów sportowych, trenerka rozwoju mentalnego oraz poprzez pracę indywidualną w zakresie rozwoju językowego i muzycznego.Już od dzieciństwa towarzyszy jej ogromna radość odkrywania piękna muzyki i poezji pod opieką niesamowitych pedagogów i artystów.
Rozwój muzyczny, artystyczny traktuje jako jeden z najważniejszych elementów spełnionego życia. Proces twórczy jest dla niej praktyką duchową i terapeutyczną. Wierzy w potencjał wykorzystania muzyki jako narzędzia radzenia sobie z codziennymi wyzwaniami i zwiększania efektywności zarówno ciała, jak i umysłu.

Studiuje praktyki optymalizujące pracę mózgu i poprawiające funkcje poznawcze, które zapewniają zdrowie i sprawność.Zajmuje się także szkoleniem talentów w obszarze ciała, umysłu, pamięci, słuchu, rytmu, kreatywności, koncentracji, języków, improwizacji, interpretacji, uważności i radzenia sobie w trudnych sytuacjach, a także osiągania satysfakcji z życia.Wydobywaniem i pielęgnowaniem indywidualnego piękna każdego człowieka.

RODO

53-605 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

info@tony.com.pl

+48 535 425 100

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

  1. pl
  2. en