Chcesz wziąć udział w pierwszym wydarzeniu z cyklu? Wypełnij

formularz👇, a my poinformujemy Cibie jak tylko będą dostępne bilety!
 

Imię&Nazwisko
Wiek
Twój e-mail:
Telefon kontaktowy
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

AKADEMIA 

WOKALNA

- Rozwój techniki wokalnej, praca nad piosenką, interpretacja, świadome wykorzystywanie elementów dzieła muzycznego w procesie przygotowania piosenki, praca na scenie z mikrofonem, świadomość przekazu artystycznego, przygotowanie samodzielnego recitalu muzycznego (2+2).

- Kształcenie słuchu z zasadami muzyki. Skale (2h).

- Harmonia, zastosowanie w praktyce, samodzielny zapis nutowy, funkcyjny, praca w programach do edycji nut, elementy harmonii jazzowej (2h). Przygotowanie nut do recitalu.

- Fortepian. Praca nad wykonaniem podczas recitalu co najmniej jednego utworu z samodzielnym akompaniamentem fortepianowym. Praca nad kompozycją autorską. Próby do recitalu.

II rok

I rok

- Rozwój techniki wokalnej, praca nad piosenką, interpretacją, praca z mikrofonem (zajęcia indywidualne i zbiorowe-4 h w miesiącu, 2+2). Lekcje otwarte - mierzenie się z tremą, nauka wzajemna.

- Kształcenie słuchu z zasadami muzyki (zajęcia grupowe - 2h w miesiącu). 

- Harmonia muzyczna. Zastosowanie w praktyce (zajęcia zbiorowe- 2 h w miesiącu).

- Fortepian. Podstawy akompaniamentu (zajęcia zbiorowe- 2 h w miesiącu).

Poziom zaawansowany

- Rozwój techniki wokalnej, praca nad piosenką, świadome kształtowanie utworu, praca na scenie z mikrofonem (zajęcia indywidualne i zbiorowe 2+2).
- Kształcenie słuchu w teorii i praktyce. Ćwiczenia słuchowe, zapis nutowy.

- Harmonia w praktyce. Umiejętność samodzielnego zapisu nutowego i funkcyjnego. (Podstawy pracy w programach służących do edycji nut).

- Samodzielny akompaniament fortepianowy. Próba skomponowania własnego utworu.

II rok

I rok

kup bilet na warsztaty

Nie pobieramy opłat rekrutacyjnych, nie zmuszamy do ukończenia całego kursu. Opłać pierwszy miesiąc /10 h lekcyjnych/ i się przekonaj! 

PROGRAM KURSU 

Kurs wokalny połączony z elementami (nauką) czytania nut głosem, kształcenia słuchu, harmonii,  samodzielnego akompaniamentu fortepianowego. Na zakończenie każdego roku kursant wykonuje odpowiednio półrecital i recital w formie otwartego koncertu z rejestracja audio i video.

2 poziomy zaawansowania: Amatorzy (bez przygotowania muzycznego) oraz Grupa zaawansowana (przygotowanie muzyczne). Kwalifikacja odbywa się na podstawie wywiadu, nie ma potrzeby formalnego udowadniania przygotowania muzycznego. Maksymalna Ilość osób w kursie: 5 (w przypadku zajęć wokalnych wspólnych)

Prowadzi ożywioną działalność koncertową w kraju i za granicą. Stworzyła wiele ciekawych projektów z własnym kwartetem jazzowym,  w tym „The true story of Jacob Gershowitz”, poświęcony muzyce Georga Gershwina. Wystąpiła na wielu prestiżowych festiwalach jazzowych, takich jak: Jazz Fest Brno, Praga Jazz Festival, Košice Jazz Festival, Jazztage Dresden, Hildener Jazztage, Voicemania (Wiedeń), Jazz nad Odrą, Green Town of Jazz, RCK Pro Jazz Festiwal, Złota Tarka, Jazz Bez, Pomorska Jesień Jazzowa i wiele innych.

Kurs trwa 2 lata, 10 h w miesiącu, płacony z góry za każdy rozpoczęty miesiąc, z możliwością 

dodatkowych lekcji indywidualnych 1h i 45 min.

NA CZYM TO POLEGA?

• 240 godzin lekcyjnych •
(10 h / miesięcznie )
• 2 recitale (+ audio/video)

Laureatka nagrody Grand Prix Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2005), finalistka opolskich ”Debiutów”(2008), wystąpiła i zaśpiewała w filmie Wiesława Saniewskiego pt. „Bezmiar sprawiedliwości” (2005).

Absolwentka wrocławskiej i poznańskiej Akademii Muzycznej, wykładowca wokalistyki jazzowej w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego, związana także ze Studium Musicalowym Capitol.

#dowolność wyboru repertuaru #praca nad autorskim materiałem #techniki relaksacyjne #rozwój techniki wokalnej #flow #sls #lax #vox #techniki oddechowe 

53-605 Wrocław Pl. Orląt Lwowskich 20c

akademia@tony.com.pl

535 425 100

Zadaj pytanie:

KOSZT


950 zł/mc | zajęcia grupowe + indywidualne (8h+2h)
750 zł/mc | zajęcia grupowe (10h)


Istnieje możliwość zapłaty za cały kurs (skontaktuj się z nami). Każdemu kto uczy się w Tonach przysługuje 10 % zniżki (skontaktuj się z nami)

- Rozwój techniki wokalnej, praca nad piosenką (zajęcia indywidualne i zbiorowe 2+2)

- Podstawy wiedzy z zakresu zasad muzyki, czytania nut (zajęcia zbiorowe 2 h w miesiącu).

- Podstawy harmonii muzycznej (zajęcia zbiorowe 2h w miesiącu). 

- Podstawy gry na instrumencie klawiszowym (zajęcia zbiorowe 2 h w miesiącu).

Poziom podstawowy

Poziom podstawowy

by Katarzyna Mirowska

Produkcja

—  AKADEMIA WOKALNA —

  1. pl
  2. en

RODO

53-605 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

info@tony.com.pl

+48 535 425 100

Regulamin sklepu

Polityka prywatności