Polityka prywatności

Regulamin sklepu

+48 535 425 100

info@tony.com.pl

05-603 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

TONY powstały z inicjatywy Mateusza Biegaja. Od najmłodszych lat związany był on ze środowiskiem muzycznym, sam także aktywnie koncertował w roli basisty. Początkowo otworzył wrocławską filię

innej placówki o zbliżonym profilu, ale szybko

okazało się, że nie do końca spełnia jego

oczekiwania. W 2015 roku postanowił otworzyć

miejsce na własnych zasadach i w 100%

zgodne ze swoją wizją szerzenia miłości do

muzyki.

 

Rok po założeniu Tonów Mateusz połączył siły z

Grzegorzem Geforem Staniek, który od 13 lat

prowadzi https://lekcjegrynaperkusji.pl 

Założyli razem spółkę i zaczęli działać na mocy

udziałowców. Muzyczna historia Gefora również

sięga lat młodzieńczych. Wraz z kolegami

ze szkolnej ławki założył zespół, który dosyć

szybko z czystego hobby przekształcił się w
sposób na życie. Nie była to najłatwiejsza ścieżka

życiowa, ale obfitowała w znajomości, które

pozwoliły mu w późniejszych latach  rozwinąć

unikalne miejsce dla perkusistów. Początkowo składało

się z salek do ćwiczeń i lekcji w różnych częściach Wrocławia.

 

Poszukując kolejnych pomieszczeń pojawił się na spotkaniu z założycielem Tonów, który okazał się kolegą z ławki zza czasów szkoły Jazzowej. Od tamtego momentu wiedzieli, że razem stworzą miejsce, które będzie czymś więcej niż szkołą. Przez lata Tony ewoluowały i dostosowywały się do pojawiających się na rynku potrzeb, jednakże mimo zmian misja tego miejsca wciąż pozostaje taka sama: tworzenie miejsca, w którym zachodzi obrót zasobów artystycznych i kulturalnych; kreowanie warunków, które pomogą każdemu odnaleźć i rozwinąć swój własny i niepowtarzalny styl. Tak w skrócie, dzięki zaangażowaniu

wrocławskiego środowiska muzycznego, powstało miejsce łączące elementy edukacyjne i kulturotwórcze. Bez ograniczeń, podziałów i niepotrzebnej presji. Tworzone przez aktywnych muzyków dla wszystkich, którzy chcieliby zostać częścią Tonowej społeczności.

TONY powstały z inicjatywy Mateusza Biegaja. Od najmłodszych lat związany był on ze środowiskiem muzycznym, sam także aktywnie koncertował w roli basisty. Początkowo otworzył wrocławską filię innej placówki o zbliżonym profilu, ale szybko okazało się, że nie do końca spełnia jego oczekiwania. W 2015 roku postanowił otworzyć miejsce na własnych zasadach i w 100% zgodne ze swoją wizją szerzenia miłości do muzyki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok po założeniu Tonów Mateusz połączył siły z Grzegorzem Geforem Staniek, który od 13 lat prowadzi https://lekcjegrynaperkusji.pl  Założyli razem spółkę i zaczęli działać na mocy udziałowców. Muzyczna historia Gefora również sięga lat młodzieńczych. Wraz z kolegami ze szkolnej ławki założył zespół, który dosyć szybko z czystego hobby przekształcił się w sposób na życie. Nie była to najłatwiejsza ścieżka życiowa, ale obfitowała w znajomości, które pozwoliły mu w późniejszych latach  rozwinąć unikalne miejsce dla perkusistów. Początkowo składało się z salek do ćwiczeń i lekcji w różnych częściach Wrocławia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poszukując kolejnych pomieszczeń pojawił się na spotkaniu z założycielem Tonów, który okazał się kolegą z ławki zza czasów szkoły Jazzowej. Od tamtego momentu wiedzieli, że razem stworzą miejsce, które będzie czymś więcej niż szkołą. Przez lata Tony ewoluowały i dostosowywały się do pojawiających się na rynku potrzeb, jednakże mimo zmian misja tego miejsca wciąż pozostaje taka sama: tworzenie miejsca, w którym zachodzi obrót zasobów artystycznych i kulturalnych; kreowanie warunków, które pomogą każdemu odnaleźć i rozwinąć swój własny i niepowtarzalny styl. Tak w skrócie, dzięki zaangażowaniu wrocławskiego środowiska muzycznego, powstało miejsce łączące elementy edukacyjne i kulturotwórcze. Bez ograniczeń, podziałów i niepotrzebnej presji. Tworzone przez aktywnych muzyków dla wszystkich, którzy chcieliby zostać częścią Tonowej społeczności.