SESJE FOTOGRAFICZNE

Zdjęcia portretowe (solo/dla par/zespołów) / zdjęcia dla zwierząt / zdjęcia produktowe / reportaże / zdjęcia eventowe

zadzwoń

wyślij e-mail

PRODUKCJA UTWORÓW & SOUND DESIGN

zadzwoń

skontaktuj się z nami

Tomek Charęza, Odra Studio

„Zajęcia muzyczne, na których mieliśmy okazje być z całym  zespołem, z którym na co dzień pracujemy,  były super. Raz, że wniosły mnóstwo pozytywnej energii, dwa, że pozwoliły nam trochę oderwać głowę od codziennych obowiązków. Ale ponad wszystko, przyczyniły się do tego, że nasza współpraca jest płynniejsza i bardziej energiczna a komunikacja wewnątrz zespołu zyskała na bezpośredniości.”

Jacek Grabowski, Prezes Zarządu Fundacji Kraina Siatkówki

„Wysłanie całego zespołu na zajęcia muzyczne do Tonów było strzałem w dziesiątkę. To dla nas bardzo istotne, by zespół był możliwie jak najbardziej zgrany na boisku i poza nim. Warsztaty TEAM=BAND pozytywnie wpłynęły na jedno i drugie. Liczymy, że znajdzie to odzwierciedlenie w wyniku sportowym i atrakcyjności klubu jako pracodawcy.”

Wojciech Rembikowski, dyrektor finansowy Impel S.A.

„W trakcie mojej ponad dwudziestoletniej kariery zawodowej, miałem okazję uczestniczyć w kilku różnych sesjach zajęć szkoleniowo-integracyjnych, nastawionych na budowanie zespołu. Wydawało mi się, że wspinając się na linach, skacząc na spadochronie, czy wykonując najdziwniejsze zadania logiczno-wytrzymałościowe, poznałem już siebie i moich współpracowników. Nic bardziej mylnego. Najciekawsze odkryła... muzyka. Objawił się zupełnie inny rodzaj emocji, nastąpiło jeszcze większe otwarcie na ludzi, ich odmienność, ale też kreatywność, która pozwala wyznaczać inne cele. Zdecydowanie polecam ten warsztat każdemu, nawet tym, a może właśnie przede wszystkim tym, dla których muzyka wciąż jest obecna tylko w radio, a zespoły na plakatach”

Opinie

Program warsztatów zbudowany jest   z czterech modułów, które bazują na różnych podejściach do materii muzycznej  i pozwalają poznać pełne spektrum możliwości wykorzystywania dźwięków w procesie twórczym. Jednocześnie pokazują podstawy skutecznej pracy w zespole.

 

Każdy moduł składa się z części muzycznej, będącej etapem tworzenia przez grupę własnego utworu muzycznego oraz z części szkoleniowej prowadzonej przez trenerów biznesu. Trenerzy omawiają mechanizmy i procesy grupowe, zachęcają uczestników do autorefleksji oraz uzupełniają ich wiedzę z obszaru efektywnej komunikacji i pracy w zespole.

Zajęcia prowadzimy zgodnie ze sztuką uczenia się dorosłych, poprzez doświadczenie i przy wykorzystaniu metod interaktywnych. Stawiamy na praktykę i maksymalną aktywizację uczestników.

•  własna przestrzeń

•  1 lub 2 dni zajęć

•  catering

•  max 12 osób

 współpraca z doskonałymi muzykami i dydaktykami

 wsparcie trenerów biznesu

 kompletne zaplecze sprzętowe

Oferta

Muzyka zabrzmi tylko wtedy, kiedy BAND jest zestrojony   w tym samym rytmie. Sukces  w biznesie osiągnie się wówczas, gdy TEAM współpracuje ze sobą, w takiej harmonii, jakby tworzył… muzykę!

Obecność lidera nastawionego nie tylko na cel, ale również na budowanie więzi  i partnerskich relacji.

Dbałość o wzajemne zaangażowanie  i motywację, szczególnie w sytuacjach kryzysowych.

Orientacja na współpracę w celu poszukiwania najlepszych rozwiązań dla podjętych wyzwań.

Orientacja na współpracę w celu poszukiwania najlepszych rozwiązań dla podjętych wyzwań.

TEAM = BAND to unikalna i autorska  oferta skierowana do biznesu. Warsztat uszyty na miarę potrzeb organizacji, które dostrzegają, że sukces buduje się  w oparciu o ludzi i efektywne zespoły, które tworzą. Propozycję kierujemy do firm, które chcą budować zgrane i skuteczne zespoły, poprzez inwestowanie  w rozwój kompetencji interpersonalnych  i społecznych swoich pracowników. Program TEAM = BAND to zupełnie nowa  odsłona warsztatów z budowania efektywnych i zgranych zespołów, jakiej jeszcze nie doświadczyliście.

Tony Team Building

wyślij e-mail

  1. pl
  2. en

RODO

53-605 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

info@tony.com.pl

+48 535 425 100

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

PRODUKCJE VIDEO

Aranżacje muzyczne / podkłady muzyczne na zamówienie / komponowanie muzyki na zamówienie / sound design /  autorskie podkłady muzyczne do kupienia / udźwiękowienie video lub gier / udźwiękowienie SFX / postprodukcja

Filmy reklamowe o dowolnym metrażu / do telewizji / do social media / reklamy produktów / reklamy fabularne / spoty reklamowe / zajawki i zapowiedzi / wykłady i webinary / postprodukcja

USŁUGI LEKTORSKIE

Głos do relamy radiowej lub telewizyjnej / spot radiowy mówiony lub śpiewany / IVR / głos do animacji / postprodukcja