Kuba Łakomy
 

Absolwent Liceum Muzycznego im. Stanisława Moniuszki w Wałbrzychu, gdzie specjalizował się w grze na perkusji. Następnie kontynuował naukę na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego na wydziale Edukacja Muzyczna.
 

Muzyk sesyjny, producent oraz songwriter. Współzałożyciel duetu Squid 

 

Na codzień współpracuje z utalentowanymi artystami, takimi jak Aleksander Szalonek  czy Tom J

 

Jest otwarty na różnorodne odmiany muzyki rockowej oraz muzyki elektronicznej w wielu różnych stylach, nie ograniczając się do jednego konkretnego gatunku muzycznego.

zapisz się na lekcję próbną

Gefor
 

Współtwórca Szkoły Muzycznej TONY Podstawy Dźwięków we Wrocławiu oraz założyciel lekcjegrynaperkusji.pl. Założyciel JamaStudio. Prezes Fundacji
Drużyna od Robienia Cudów

 

Aktywnyod 20 lat bębniarz, muzyk sesyjny, edukator, realizator dźwięku, producent muzyczny. Współpracował jako producent muzyczny/reżyser dźwięku przy projektach realizowanych między innymi przez: NFM, Tower Studio, Radio Wrocław, Radio KIelce, JamaStudio, Diesese Studio, Jinx Studio, Filharmonia Wałbrzyska.

Tomasz /Garbo/ Garbera
 

Perkusista, pedagog, aranżer, muzyk sesyjny. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

Muzyk regularnie koncertujący i nagrywający. Na stałe związany z zespołem Neony, z którym wydał trzy płyty długogrające.

 

Laureat licznych konkursów muzycznych, m.im. Jarocin Festiwal, Muzyczna Bitwa PRW. Współpracował z wieloma artystami m.in.: Krzysztof Zalewski, Mikromusic, Kinga Preis, Wojtek Pilichowski, i wielu innych. Na stałe związany z Tonami.

Dariusz /Kalisz/ Kaliszuk
 

Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. W roku 1989 odbył roczne Studia Podyplomowe na Wyższym Instytucie Sztuki w Hawanie/Kuba.
Dr. Hab. Dariusz Kaliszuk na codzień pracuję jako adiunkt na AM we Wrocławiu w katedrze Jazzu i Muzyki Estradowej.

Był członkiem wrocławskich zespołów jazzowych Salted Peanuts i Funky Groove, z którymi zdobył liczne nagrody i wyróżnienia na krajowych i zagranicznych festiwalach jazzowych

Od 20 lat jest związany z teatrem Muzycznym Capitol. Współpracował z orkiestrami Kukla Band i Alex Band 

 

Mateusz /Baczman/ Baczmański 
 

Na perkusji gra od 12 lat, obecnie jako muzyk sesyjny. Jest również producentem muzycznym.

 

Rozwija się w grze na basie, pianinie oraz wokalnie, dzięki czemu podchodzi do muzyki w szerokim spektrum. W nauce najbardziej stawia na luźną atmosferę i radość z gry. :)

Kuba /Wujek/ Regulski
 

Perkusista od wielu lat związany z dolnośląską (a szczególnie wrocławską) sceną alternatywną. Na stałe współpracujący z zespołami HURT, Świnka Halinka, DDA, Woda Ski Bla, Dust Blow, POLYC.

W charakterze sidemana współpracuje lub współpracował z takimi artystami jak m.in.: Jah Meek (JAM), Marlene Johnson (DE), Stage of Unity, Trzynasta w Samo Południe, Mesajah, Bob One, Bas Tajpan, Prawda, Janek Samołyk, Calu, Riddimzz Team. Występował na wielu festiwalach w kraju i zagranicą (Przystanku Woodstock, Castle Party, Africa is Hungry, Winter Reggae Festival, RealBeat Festival (CZ), Wataha Fest (Norwegia).

Uczestnik oraz współtwórca programu “Bajka Bez Barier”.

Michał Lange


Absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na wydziale jazzu. Perkusista, edukator, muzyk sesyjny regularnie występujący z różnymi artystami w kraju i za granicą.

Od 2017 roku na stałe współpracuje z zespołem Percival Schuttenbach (odpowiedzialnym m.in. za ścieżkę dźwiękową do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon).
Nauczyciel gry na perkusji z ponad 10-letnim doświadczeniem, prowadzi zajęcia zarówno z najmłodszymi dziećmi, jaki i osobami dorosłymi. Na zajęciach z Michałem nauczysz się prawidłowej techniki gry, poznasz ciekawe rytmy i przejścia wykorzystywane w różnych stylistykach, popracujesz nad koordynacją, a także nauczysz się grać swoje ulubione piosenki :)

perkusja

RODO

53-605 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

info@tony.com.pl

+48 535 425 100

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

  1. pl
  2. en

zapisz się na lekcję próbną