Ania Dąbrowska
 

Przybyła do nas z Warszawy na studia II stopnia z dyrygentury symfonicznej na Wrocławskiej  AMKL. Na boku rozkręca swój zespół Szafran, którego jest współzałożycielką i wokalistką, a także kompozytorką oraz autorką tekstów.

 

Na równi z miłością do muzyki stoi jej pasja do podróży, z których czerpie inspiracje twórcze: zjechała już większość Europy wraz z Islandią i Wyspami Kanaryjskimi, cały Kaukaz, Hawaje i Rwandę, teraz marzy jej się autostopowy podbój Jordanii. 

 

W Tonach zajmuje się najmłodszymi prowadząc lekcje umuzykalniające, a także prowadzi zajęcia ze śpiewu i podstaw fortepianu. 

zapisz się na lekcję próbną

Domini Kalamarz
 

Dominik Kalamarz aka Mislaw - mieszkający we Wrocławiu producent muzyczny, sound designer i DJ. Współzałożyciel wytwórni i kolektywu Całość. Uwielbia tworzyć i odbierać muzykę w różnych formach i gatunkach.
Absolwent szkoły muzycznej w klasie fortepianu.

Twórca muzyki na pokazy mody, spektakle teatralne i gale sportowe. Solowo jak i z zespołami, koncertował w całym kraju i na arenie międzynarodowej: m.in. na Igrzyskach Olimpijskich w Korei Południowej, festiwalu w Linköping czy na Colours of Ostrava.


Jego ciągłe dążenie do doskonalenia własnego warsztatu i otaczającej go sceny muzycznej sprawiło, że zajmuje się również przekazywaniem wiedzy w szkole muzycznej TONY.

Marcin Włodarczyk

 

Absolwent kierunku Jazz i Muzyka Estradowa na UZ, ukończył też Wrocławską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie Marcina Lutrosińskiego.

 

Uczestnik wielu warsztatów muzycznych m.in. Czech Jazz Workshop w Pradze, Hanza Jazz Festiwal. Występował na takich festiwalach jak Bass&Beat, Młyn Jazz, Slot Art, Fama, Podwodny Wrocław, Walk Up and Live, CzarnOFF Fest, Stacja Wolimierz.

 

 

Laureat konkursu Premier na 58. KFPP w Opolu z Natalią Zastępą, OFPA Reflektor (Grand Prix z Kingą Zygmunt), konkursu piosenki aktorskiej im. Jonasza Kofty (I miejsce z Kingą Zygmunt) i półfinalista 39. PPA z Joanną Wąż.

 

Projekty: Natalia Zastępa, NAGO

pianino

RODO

53-605 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

info@tony.com.pl

+48 535 425 100

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

  1. pl
  2. en

zapisz się na lekcję próbną