Łukasz Ciesiołkiewicz
 

Multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, którego pasja
i wszechstronność znajdują odzwierciedlenie w bogatym dorobku artystycznym.
Absolwent wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu.
Jego twórczość obejmuje różne gatunki muzyczne, od jazzu i muzyki klasycznej po hip-hop czy elektronikę. Jako członek różnych zespołów i orkiestr symfonicznych miał okazję koncertować na największych scenach europejskich m. in. w Niemczech, Rumunii, Czechach, Francji, Wielkiej Brytanii, Norwegii, czy we Włoszech. Komponując nie boi się eksperymentować z brzmieniem i formą, otrzymując nierzadko unikalne i nowatorskie rezultaty (im bardziej oryginalne tym lepiej!).

 

Miriam Szlempo
 

Pochodzi z Nysy. Studiowała na kierunku Wokalistyka Jazzowa
na wydziale Jazzu Państwowej Akademii Nauk Stosowanych, oraz kierunek Menager działań artystycznych oraz arteterapia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Obecnie pracuje jako trenerka wokalna w Broadway Musical School we Wrocławiu oraz jako Arteterapeutka w Poradni Psychologicznej w Nysie. 
Laureatka wielu konkursów wokalnych, m.in. Finalistka Konkursu Pamiętajmy o
Osieckiej
, oraz Finalistka konkursu na Interpretację piosenek Kabaretu Starszych Panów w Sopocie. Jej podopieczni występowali w takich programach jak The Voice of Poland, The Voice Kids czy Szansa na sukces.
W Tonach prowadzi indywidualne zajęcia ze śpiewu, gry na pianinie oraz arteterapii.

Roksolana Patsiuta
 

Urodziła się we Lwowie, gdzie skończyła Lviv Music College, kierunek - fortepian.
W tym czasie została laureatką wielu międzynarodowych konkursów, reprezentowała Ukrainę na terenach Gruzji, Polski oraz Bułgarii. Koncertowała również w Europie: Litwa, Dania, Niemcy, Polska, Szwajcaria.
W związku z wojną była zmuszona do przeniesienia się do Wrocławia.
Po przybyciu, rozpoczęła naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. R. Bukowskiego we Wrocławiu w dr. hab. Michała Rota(fortepian). Obecnie gra w duecie fortepianowym „Lviv Piano Duo”, które jest jednym z najwybitniejszych duetów fortepianowych młodego pokolenia w Polsce. Duet ma liczne nagrody na ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach.

zapisz się na lekcję próbną

Dominik Kalamarz
 

Dominik Kalamarz aka Mislaw - mieszkający we Wrocławiu producent muzyczny, sound designer i DJ. Współzałożyciel wytwórni i kolektywu Całość. Uwielbia tworzyć i odbierać muzykę w różnych formach i gatunkach.
Absolwent szkoły muzycznej w klasie fortepianu.

Twórca muzyki na pokazy mody, spektakle teatralne i gale sportowe. Solowo jak i z zespołami, koncertował w całym kraju i na arenie międzynarodowej: m.in. na Igrzyskach Olimpijskich w Korei Południowej, festiwalu w Linköping czy na Colours of Ostrava.


Jego ciągłe dążenie do doskonalenia własnego warsztatu i otaczającej go sceny muzycznej sprawiło, że zajmuje się również przekazywaniem wiedzy w szkole muzycznej TONY.

pianino

RODO

53-605 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

info@tony.com.pl

+48 535 425 100

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

  1. pl
  2. en

zapisz się na lekcję próbną