Łukasz Ciesiołkiewicz
 

Multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer i producent muzyczny, którego pasja
i wszechstronność znajdują odzwierciedlenie w bogatym dorobku artystycznym.
Absolwent wydziału jazzu i muzyki rozrywkowej na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu.
Jego twórczość obejmuje różne gatunki muzyczne, od jazzu i muzyki klasycznej po hip-hop czy elektronikę. 

 

Komponując nie boi się eksperymentować z brzmieniem i formą, otrzymując nierzadko unikalne i nowatorskie rezultaty (im bardziej oryginalne tym lepiej!).
Tworzy muzykę między innymi do spotów reklamowych, spektakli teatralnych czy audiobooków. W procesie twórczym kładzie nacisk na kreatywność i oryginalność, które stanowią kluczowy aspekt jego działalności artystycznej.
Jako producent muzyczny współpracował z licznymi artystami takimi jak Skorup, Abradab, Jarecki & DJ Brk, Ryfa Ri i inni.

 

Radek Baranowski
 

Muzyk, producent muzyczny i multiinstrumentalista. Założyciel wrocławskiego kolektywu HEADROOM, na co dzień związany z zespołem Serca. Zafascynowany poszukiwaniem nowatorskich brzmień i niecodziennych, niekiedy kontrowersyjnych rozwiązań, wychodzących poza ramy różnych gatunków muzycznych.
Produkował utwory wielu artystom, wśród których znajdują się m.in. koko die, ARS LATRANS Orchestra, Szefner, Holak, Szałaśny czy LUSHY!. Radek występuje też na żywo z wieloma zaprzyjaźnionymi artystami, takimi jak Tony Yoru i zespół Monsieur Premiere

Dominik Kalamarz / Mislaw
 

Dominik Kalamarz aka Mislaw - mieszkający we Wrocławiu producent muzyczny, sound designer i DJ. Współzałożyciel wytwórni i kolektywu Całość. Uwielbia tworzyć i odbierać muzykę w różnych formach i gatunkach.
Absolwent szkoły muzycznej w klasie fortepianu.

Twórca muzyki na pokazy mody, spektakle teatralne i gale sportowe. Solowo jak i z zespołami, koncertował w całym kraju i na arenie międzynarodowej: m.in. na Igrzyskach Olimpijskich w Korei Południowej, festiwalu w Linköping czy na Colours of Ostrava.


Jego ciągłe dążenie do doskonalenia własnego warsztatu i otaczającej go sceny muzycznej sprawiło, że zajmuje się również przekazywaniem wiedzy w szkole muzycznej TONY.

produkcja muzyczna/Djing

RODO

53-605 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

info@tony.com.pl

+48 535 425 100

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

  1. pl
  2. en

zapisz się na lekcję próbną