Borys Żukowski
 

Borys Żukowski - prowadzi zajęcia z mixu i masteringu! Swoją przygodę z produkcją muzyczną zaczął w Tonach pod okiem Pawła Klimczaka (Naftha) i Dominika Kalamarza (Mislaw). Kontynuował naukę na studiach licencjackich na kierunku realizacja i produkcja muzyczna w SAE Institute w Brukseli.
 
Z muzyką związany jest od najmłodszych lat, na początku instrumentalnie (pianino, gitara), później przeszedł do produkcji. Ma za sobą kilka projektów, EPkę i pełny album, realizacje nagrań, mixy i mastery wielu utworów, zdarzyło mu się też zająć sound designem. 
Bezproblemowo porusza się w takich dziedzinach jak obróbka audio z użyciem Dolby Atmos, realizacja nagrań czy udźwiękowienie.

Maciej Huber
 

Maciej Huber to absolwent Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu na kierunku technik realizacji nagrań.

Producent, realizator, tekściarz pasjonujący się kulturą hip-hop. Współpracował z wieloma artystami, z takich wytwórni jak: Warner MusicQueQualityChillwagon czy Step Records.

W swojej twórczości stawia na organiczność oraz łączy nowe brzmienia z Oldschoolem. Chce pokazać jak, przy użyciu telefonu czy komputera, można tworzyć muzykę bez ograniczeń na wysokim poziomie.👌
W Tonach Maciek prowadzi indywidualne lekcje produkcji muzycznej w dawach takich jak Ableton czy FL Studio.

Dominik Kalamarz / Mislaw
 

Dominik Kalamarz aka Mislaw - mieszkający we Wrocławiu producent muzyczny, sound designer i DJ. Współzałożyciel wytwórni i kolektywu Całość. Uwielbia tworzyć i odbierać muzykę w różnych formach i gatunkach.
Absolwent szkoły muzycznej w klasie fortepianu.

Twórca muzyki na pokazy mody, spektakle teatralne i gale sportowe. Solowo jak i z zespołami, koncertował w całym kraju i na arenie międzynarodowej: m.in. na Igrzyskach Olimpijskich w Korei Południowej, festiwalu w Linköping czy na Colours of Ostrava.


Jego ciągłe dążenie do doskonalenia własnego warsztatu i otaczającej go sceny muzycznej sprawiło, że zajmuje się również przekazywaniem wiedzy w szkole muzycznej TONY.

produkcja muzyczna/Djing

RODO

53-605 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

info@tony.com.pl

+48 535 425 100

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

  1. pl
  2. en

zapisz się na lekcję próbną