BILETY

LISTY DO BRAVO - STAND UP IMPROWIZOWANY

BILETY

Czy mogę zajść w ciąże w wannie? Czy nie jestem zbyt zwariowana, żeby mieć chłopaka? - PSYCHOTEST. Gwiazdy niemieckiego POPu zdradzają sekrety na rozmiar XS. Pamiętacie czasy, kiedy największym autorytetem od spraw sercowych, seksu i ŻYCIA było "Bravo"? Kiedy pytania o miłość, przyjaźń, i fizjologię wysyłałyśmy na adres redakcji, a odpowiedzi drukowano obok zdjęć Justina Timberlake'a i Britney Spears? Zapraszamy na komediowy wehikuł czasu do początków lat 2000, kiedy internet działał na impulsy, a nasze problemy były tak samo wielkie jak dziś - tylko bardziej błyszczące od mejkapu z osiedlowej drogerii. Przeżyjmy to jeszcze raz z najgorszymi i najśmieszniejszymi ekspertkami z ekipy “do Bigosu”. Dziewczyny sięgną po archiwalne listy do "Bravo" i razem z publicznością spróbują znaleźć na nie odpowiedzi na nowo - improwizując, żartując i odgrywając sceny, które przywrócą tamtą atmosferę dorastania. To wieczór, podczas którego wspólnie sprawdzimy, czy porady sprzed 20 lat wciąż mają sens i jak inaczej poradziłybyśmy sobie z ówczesnymi dramatami.Listy do Bravo - komediowy szoł, rozmowy z publicznością i nostalgiczny powrót do problemów, które tak naprawdę… wcale się nie zestarzały.Wystąpią komiczki ze składu "Do bigosu!": Karolina Pańczyk, Gosia Różalska, Marta Górniak.
Data: 9.05 Godzina: 19:00 Miejsce: Wrocław, Szkoła Muzyczna TONY

BILETY - Masterclass

BILETY - lekcje indywidualne

DRUM KILLEREK: WARSZTATY PERKUSYJNE DLA NAJMŁODZSZYCH
DZIECI W WIEKU 9 -12 LAT

KILLER DRUM: GOŚĆ SPECJALNY - MICHAŁ 'MALINA' MALIŃSKI

TONOWA AKADEMIA WOKALNA

Zapisz się

 
 
 
 
Zapraszamy na warsztaty perkusyjne dedykowane dzieciom, które opanowały podstawy gry na zestawie perkusyjnym!
 
Szczegóły na temat programu warsztatów ujawnimy wkrótce, a już teraz możecie zarezerwować miejsce i zakupić bilet!
 
 Kiedy?
30.05.2026

TONOWA AKADEMIA WOKALNA

Marzysz o nauczaniu śpiewu i chcesz to robić świadomie i profesjonalnie? 
 
Dołącz do Tonowej Akademii Wokalnej - intensywnego cyklu szkoleń, który pomoże Ci wejść na kolejny poziom jako nauczyciel głosu. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy już prowadzisz zajęcia - mamy coś dla Ciebie.
 
Wydarzenie zaczynamy od indywidualnych, 50-minutowych spotkań podczas których odbędzie się:
- rozmowa wstępna,- możliwość pokazania warsztatu (w ramach krótkiej lekcji),- nasz feedback.
Spotkanie to pomoże nam przydzielić Cię do odpowiedniej grupy dostosowanej do Twojego poziomu zaawansowania jako nauczyciela, po czym rozpoczniesz właściwy kurs od Września.

Tematem spotkania będą krzywe bity oraz  praktyczne zastosowanie ich w grze werblowej i zestawowej. To wydarzenie dla perkusistów, którzy chcą poszerzyć groove, świadomość rytmiczną i muzyczną elastyczność, ale też dla wszystkich,  którzy chcą zobaczyć z bliska warsztat jednego z najbardziej charakterystycznych perkusistów swojego pokolenia.
 

W programie:
✅masterclass
✅praca nad tematem krzywych bitów
✅przykłady i wprawki na werblu oraz zestawie
✅możliwość udziału w lekcjach indywidualnych 1:1


Gość specjalny: Michał „Malina” Maliński. Perkusista, muzyk sesyjny i pedagog. W 2011 roku. ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną we Wrocławiu w klasie perkusji jazzowej dr. hab. Dariusza Kaliszuka. Na stałe związany z artystami: Nosowska, Grubson,

kabaret Neo Nówka, Jarecki, DJ BRK, Michał „Fox” Król, Pawbeats Orchestra, Zakuka.

biuro@tony.com.pl

535 425 100

Masz pomysł

 na event?


Skontaktuj się z nami,

koniecznie 😉 

  1. pl
  2. en

RODO

53-605 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

info@tony.com.pl

+48 535 425 100

Regulamin sklepu

Polityka prywatności