Marta /Martella/ Kołodziejczyk
 

Wokalistka, autorka muzyki i tekstów,  animatorka i instruktorka śpiewu. Studiowała animacje i zarządzanie kulturą, ale na ostatnim roku marzenia o objęciu stanowiska dyrektora domu kultury, zamieniła na praktykowanie  śpiewu. 

Jej droga zaczeła się od chórków, min. u Marcina Dańca. W tym samym czasie była również: jedna z dziewczyn wrocławskiego girlsbandu, który rozkręcał największe imprezy, min. w popularnym wtedy programie tv.Bar. Śpiewała w chórze gospelowym, na deskach Wrocławskiego  Teatru Współczesnego, była frontmenką hardrockowej kapeli Anastasis, a chwilę później głównym wokalem w coverbandzie Celebrate. 

Dziś jest wokalistką w jednym z najlepszych coverbandów mushupowych w Pl - XO SHOW. Współpracuje z dyr. Mariuszem Dziubkiem i Jego Orkiestrą Dęta. Śpiewa i nagrywa swoje piosenki jako Martella. 

W Tonach pracuje od samego początku💪 

Prywatnie jest wielbicielką krajów  południowych, jak również ich kuchni i wina. Uwielbia najrozmaitsze aktywności fizyczne, literaturę kryminalną oraz podkasty o tej samej tematyce.

 

Krzysztof Bobel
 

Wokalista, trener emisji głosu, aktor scen muzycznych. Absolwent wokalistyki jazzowej Wydziału Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy, a także Policealnego Studium Piosenkarskiego im. Czesława Niemena w Poznaniu.


Dwukrotny uczestnik telewizyjnego talent show – „Szansa na Sukces”,

odtwórca roli Jankiela w musicalu „Pan Tadeusz ’18 (w reż. Witolda Szulca).

Brał udział w takich muzycznych projektach, jak Tribute to Michael Jackson (gdzie miał okazję współdzielenia sceny m.in. z Kubą Badachem, Piotrem Cugowskim, czy też Natalią Kukulską), Kolęda Nocka (reedycja), czy też Kantata Rotariańska (reedycja).

Współpracował m.in. z Joanną Żółkoś-Zagdańską, Adamem Lemańczykiem, Jackiem Piskorzem, Maciejem Szymańskim, Waldemarem Franczykiem, Grzegorzem Daroniem oraz wieloma innymi artystami i zespołami.

Uczęszczał na warsztaty i zajęcia wokalne prowadzone przez Bartka Cabonia, Michalinę Zwierzychowską-Wydrę, czy też Rogera Treece’a

 

Kieruje nim artystyczna potrzeba uprawiania szerokiej gamy gatunków muzycznych. Obraca się zarówno w przestrzeni muzyki rockowej, funkowej, pop, soulowej, jazzowej, jak i chociażby muzyki gospel, czy też musicalu.

W wolnych chwilach lubi grywać na fortepianie. Od czasu do czasu pisze również teksty piosenek i felietony. 

 

Katarzyna Mirowska

 

wokalistka jazzowa, kompozytorka, pedagog wokalny. Absolwentka wrocławskiej i poznańskiej Akademii Muzycznej, wykładowca wokalistyki jazzowej w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Zielonogórskiego, związana także ze Studium Musicalowym Capitol.

Laureatka nagrody Grand Prix Międzynarodowych Spotkań Wokalistów Jazzowych w Zamościu (2005), finalistka opolskich ”Debiutów”(2008), wystąpiła i zaśpiewała w filmie Wiesława Saniewskiego pt. „Bezmiar sprawiedliwości” (2005).

Członkini kwartetu wokalnego The Sound Pack, z którym wydała dwie płyty: „On air” (2019) oraz „Żyj kolorowo” (2023).

W 2013 r. wraz z pianistą, kompozytorem i aranżerem, Robertem Jarmużkiem, wydała  autorski album pt. „Liquid love”.

 

Prowadzi ożywioną działalność koncertową w kraju i za granicą. Współpracuje z Yarosh Organ Trio („Alterakcje”, 2018), The Film Harmony Orchestra, Dziubek Band, Narodową Orkiestrą Dętą w Lubinie, Orkiestrą Sami Swoi oraz big-bandami, m.in. pod dyrekcją Jerzego Szymaniuka, czy Bartosza Pernala. 

 

Prowadzi szeroko zakrojoną działalność warsztatową i pedagogiczną żywo interesując się najnowszymi osiągnięciami z dziedziny emisji i rehabilitacji głosu.

W swojej pracy pedagogicznej wykorzystuje m.in. elementy lax vox, flow phonation i sls.

 

Miriam Szlempo
 

Pochodzi z Nysy. Studiowała na kierunku Wokalistyka Jazzowa
na wydziale Jazzu Państwowej Akademii Nauk Stosowanych, oraz kierunek Menager działań artystycznych oraz arteterapia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Obecnie pracuje jako trenerka wokalna w Broadway Musical School we Wrocławiu oraz jako Arteterapeutka w Poradni Psychologicznej w Nysie. 
Laureatka wielu konkursów wokalnych, m.in. Finalistka Konkursu Pamiętajmy o
Osieckiej
, oraz Finalistka konkursu na Interpretację piosenek Kabaretu Starszych Panów w Sopocie. Jej podopieczni występowali w takich programach jak The Voice of Poland, The Voice Kids czy Szansa na sukces.
W Tonach prowadzi indywidualne zajęcia ze śpiewu, gry na pianinie oraz arteterapii.

zapisz się na lekcję próbną

Maciej Rzońca
 

od 2017 Maciej zajmuje się Screamem na pełen etat w zespole THVN, okazjonalnie współtworzy w formacji ZIMNO. Od marca 2022 uczy ekstremalnych technik wokalnych w szkole muzycznej TONY.

 

Pasjonuje się lektorstwem, obróbką dźwięku i Sound Designem, tworzy słuchowiska na kanale YouTube "ResetusIV" oraz dubbinguje fanowskie modyfikacje do gier. 

Magdalena Babacz
 

Może i młoda, ale związana z muzyką odkąd pamięta. Przez lata kształciła się w Młodzieżowych Domach Kultury, aktywnie brała udział w konkursach i koncertach na terenie całej Polski, aby teraz móc podzielić się swoją pasją i doświadczeniami z innymi. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą (ciekawe dlaczego )

 

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu w klasie skrzypiec, studentka wokalistyki jazzowej i estradowej w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta w Łodzi.
 

Laureatka wielu konkursów wokalnych. Support na koncercie Kasi Moś we wrocławskim Klubie Anima. Wyróżniona przez Majkę Jeżowską na konkursie ,,Piosenkobranie 2023” w Opolu 

 

Oprócz śpiewu pasjonuje się również grą na skrzypcach, podróżami, kinem i teatrem. Uwielbia długie spacery z jej psiakiem Spajkim. 

 

Daria Iwan
 

Aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna (absolwentka AST we Wrocławiu), wokalistka w rozmaitych projektach muzycznych. Po studiach związana m.in. z Wrocławskim Teatrem Współczesnym, Opolskim Teatrem Lalki i Aktora, Teatrem NoD w Pradze, a także Wrocławskim Centrum Twórczości Dziecka.
 
Prowadzi warsztaty teatralne i muzyczne dla dzieci i młodzieży. Śpiewa i koncertuje z kilkoma zespołami ( m.in. Le Blue, Gangsta' Groovers).
Uczestniczka szkoleń i seminariów na temat głosu organizowanych mi.in. przez Stowarzyszenie Wokalistów MIX. Pisze teksty i komponuje, a w ramach odprężenia gra na ukulele ;) Ceni wolność i kreatywność w muzyce, kocha wokalne i instrumentalne improwizacje.
 
W jej duszy gra funk & soul, ale chętnie sięga również po inne gatunki muzyczne.
 
Prywatnie fanka skoków narciarskich, literatury dziecięcej i pieszych wędrówek górskich.
Interesuje się również psychologią.
 

Anna Maria Mbayo

 

wokalistka, kompozytorka, teoretyk muzyki i pedagog. Propagatorka muzyki gospel na Dolnym Śląsku. Założycielka i dyrygentka działającego w latach 2014-2020 wrocławskiego chóru Gospel Life.

 

Jest absolwentką wrocławskiej Akademii Muzycznej. Choć jej największą pasją jest komponowanie i wykonywanie muzyki gospel, często występuje z repertuarem jazzowym, soulowym czy funkowym. Ma na swoim koncie występy u boku takich muzyków jak m.in.: Janusz Szrom, Piotr Wojtasik, Leszek Możdżer, Billy Hart czy Billy Harper. W swoim dorobku ma także dwie autorskie płyty - Genesis (2017, Gospel Life) i Baba Yetu (2021). Za swój wkład w tworzenie i upowszechnianie kultury została uhonorowana odznaką "Zasłużony dla Kultury Polskiej".

 

Obecnie, obok pełnienia funkcji wicedyrektora PSM II stopnia im. Ryszarda Bukowskiego we Wrocławiu, w której uczy przedmiotów teoretycznych, jest liderką Tonowej sekcji wokalnej.

wokal

RODO

53-605 Wrocław

Pl. Orląt Lwowskich 20c

info@tony.com.pl

+48 535 425 100

Regulamin sklepu

Polityka prywatności

  1. pl
  2. en

zapisz się na lekcję próbną